BEYZA PALACE

Otelimizde 148 standart özel oda ve 1 adet J. Suite, minimum 150 kişilik yemek salonu ve sohbet katı, 2 adet asansör bulunmaktadır. Her odada özel Banyo-WC, elektrikli termosifon, telefon, mini buzdolabı, saç kurutma makinesi, çelik kasa, tıraş aynası, LCD TV ve klima bulunmaktadır.
Otel Mesafesi:Beyza oteli Kâbe’nin avlusuna yaklaşık 850 metre mesafede, Hafair bölgesinde Grand Coral Oteli karşısındadır.
Hareme Servis Saatlerimiz:Servis araçlarımız 24 saat, namaz saatleri dışında 30 dakika aralıklarla sürekli çalışacaktır. Ramazan ve Hac sezonu süresince trafikteki yoğunluktan dolayı servisler çalışmayacaktır.


CENADIRIYYE OTELİ


DAR AL EIMAN AL ANDALUS OTELİ


Dar Al Eiman Al Andalus oteli Kâbe’nin avlusuna 500-550 mt. yürüme mesafede olup elverişli bir konuma sahiptir. Otelin 92 odası ve 3 adet asansörü bulunmaktadır, odalarda banyo, WC, LCD TV, mini buzdolabı ve klima mevcuttur.Türk yemeklerinin sunulduğu restaurantta sabah ve akşam olarak tabldot usulü yemek hizmeti verilmektedir.


DAR AL EIMAN GRAND OTELİ


FATİH PLAZA


Otelimiz Mekke’nin Şişe semtindedir. Otelimizin özellikleri: Otelimizde 328 Normal oda, minimum 150 kişilik yemek salonu, 500 kişilik mescit ve sohbet katı, geniş lobi, kafeterya (50 kişilik), Türkçe yayın yapan kanalları alan uydu TV, 5 adet asansör, bulunmaktadır.
Odalarda: Banyo-wc, elektrikli termosifon, mini buzdolabı, elbise dolabı, telefon ve klima bulunmaktadır.
Yemek ve temizlik: Otelimiz sunulan yemekler Türk mutfağında yapılmaktadır. Yemeklerimiz sabah kahvaltısı ve akşam yemeği olmak üzere tabldot usulü ile verilecektir.
Otelimizde odaların temizlik hizmeti de dâhil olmak üzere standart olan otel hizmetleri verilecektir.
Otel Mesafesi: Fatih Plaza oteli Kâbe-i Muazzama’ya 3100 metre mesafededir.